SPM Instrument spol. s r.o.

O společnosti:

SPM Instrument je dynamická společnost s celosvětovou působností. Diagnostikou ložisek a strojů se zabýváme již několik let, s tím spojená účelná expanze dospěla do dnešní podoby:

  • Výzkumné a vývojové programy kontinuálně běžící ve R&D středisku ve švédském Strängnäs
  • Produkty SPM vyráběny ve výrobním závodě ve Strängnäs, Švédsko
  • Zákaznické školící programy dostupné ve většině průmyslových zemí
  • Kvalifikovaní prodejní a servisní zástupci ve více jak 50ti zemích po celém světě
  • Zkušení technici realizující praktická řešení vyvinutá pro každého individuálního zákazníka

Hlavní sídlo společnosti je ve švédském městě Strängnäs, kde je rovněž výzkumné a vývojové centrum, hlavní část výroby a prodejní podpora. Je zde rovněž sídlo obchodního zastoupení pro Švédsko.

Výrobní závod SPM Instrument AB je certifikován dle ISO 9001.

Novinky a události

Nová verze stetoskopu ELS14

Jeden z našich nejstarších, ale nejběžněji používaných inspekčních 1nástrojů - elektronický stetoskop ELS 12 - má svého následovníka .
Nový elektronický stetoskop ELS14 kromě již standardně brilantního zvuku nabízí pásmové filtry, které dokáží projasnit sledovaný zvuk. Stetoskop rovněž nabízí možnost záznamu na SD kartu a jeho uložení a pozdější přehrání v počítači.

Materiál ke studiu - Metoda SPM a čtyři fáze poškození ložiska

V sekci "Podpora & Ke stažení " můžete nalézt zajímavý dokument - Metoda SPM a čtyři fáze poškození ložiska. Doporučujeme k přečtení – objasňuje princip vývoje vady ložiska a popisuje jednotlivé fáze tohoto vývoje. Současně popisuje obraz těchto fází v měřených hodnotách SPM HD resp. dalších běžně užívaných veličinách. .

Nová verze oblíbeného detektoru úniků LEAK DETECT

Německá společnost Hilger und Kern uvedla na trh novou verzi přístroje LEAK DETECT, který je primárně určen pro vyhledávání netěsností v rozvodech tlakových médií, např. tlakového vzduchu. Oblast použití je však mnohem širší - netěsnosti v beztlakých systémech, jiskření izolátorů a pod.
Výhodou je vylepšená ergonomie přístroje a nové příslušenství (parabola s laserovým zaměřovačem.