SPM Instrument spol. s r.o.

O společnosti:

SPM Instrument je dynamická společnost s celosvětovou působností. Diagnostikou ložisek a strojů se zabýváme již téměř 50 let, s tím spojená účelná expanze dospěla do dnešní podoby:

  • Výzkumné a vývojové programy kontinuálně běžící ve R&D středisku ve švédském Strängnäs
  • Produkty SPM vyráběny ve výrobním závodě ve Strängnäs, Švédsko
  • Zákaznické školící programy dostupné ve většině průmyslových zemí
  • Kvalifikovaní prodejní a servisní zástupci ve více jak 50ti zemích po celém světě
  • Zkušení technici realizující praktická řešení vyvinutá pro každého individuálního zákazníka

Hlavní sídlo společnosti je ve švédském městě Strängnäs, kde je rovněž výzkumné a vývojové centrum, hlavní část výroby a prodejní podpora. Je zde rovněž sídlo obchodního zastoupení pro Švédsko.

Výrobní závod SPM Instrument AB je certifikován dle ISO 9001.

Novinky a události

Bearing Checker a VibChecker v novém kabátě

Přístroje pro rychlou inspekční kontrolu ložisek - Bearing Checker a pro rychlé měření vibrací - VibChecker jsou v naší nabídce již přes 10 let. Nyní prošly výraznou modernizací.

- ověřené diagnostické metody
- nové odolné pouzdro IP65
- kvalitní 2,4" barevný displej
- vestavěná sonda nebo externí snímač

Nová verze stetoskopu ELS14

Jeden z našich nejstarších, ale nejběžněji používaných inspekčních nástrojů - elektronický stetoskop ELS 12 - má svého následovníka .
Nový elektronický stetoskop ELS14 kromě již standardně brilantního zvuku nabízí pásmové filtry, které dokáží projasnit sledovaný zvuk. Stetoskop rovněž nabízí možnost záznamu na SD kartu a jeho uložení a pozdější přehrání v počítači.

Materiál ke studiu - Metoda SPM a čtyři fáze poškození ložiska

V sekci "Podpora & Ke stažení " můžete nalézt zajímavý dokument - Metoda SPM a čtyři fáze poškození ložiska. Doporučujeme k přečtení – objasňuje princip vývoje vady ložiska a popisuje jednotlivé fáze tohoto vývoje. Současně popisuje obraz těchto fází v měřených hodnotách SPM HD resp. dalších běžně užívaných veličinách. .